Toto jsou 3 hráči DII a DIII vybraní v draftu NFL 2020

0
Toto jsou 3 hráči DII a DIII vybraní v draftu NFL 2020

V draftu NFL 2020 byli vybráni tři hráči z fotbalových programů DII a DIII, přičemž první byl vybrán ve druhém kole. Zde je to, co potřebujete vědět o špičkách malých škol:

Kyle Dugger, Safety (Lenoir-Rhyne) – 2. kolo, celkově č. 37

Hvězda divize II byla vybrána celkově na 37. místě New England Patriots, což z něj udělalo pátou volbu ve druhém kole draftu – a první mimo úroveň FBS. Dugger během své vysokoškolské kariéry upoutal pozornost skautů z Nové Anglie svými 237 celkovými zásahy a 10 zásahy.

VÍCE O DUGGER: Hvězda divize II Kyle Dugger z Lenoir-Rhyne vybrána New England Patriots ve druhém kole

6-noha-2 safety byl jediným hráčem DII, který byl letos pozván na Senior Bowl, a byl prvním hráčem z Lenoir-Rhyne, který byl draftován po 20 letech. Dugger byl také oceněn cenou Cliffa Harrise jako nejlepší defenzivní hráč Divize II a byl nejvyšší volbou DII draftu od roku 1999. Navzdory chybějícímu času v minulé sezóně kvůli zranění Dugger vrátil dva punty za touchdowny proti UVA-Wise.

Ben Bartch, Offensive Tackle (Saint John’s (Minn.)) – 4. kolo, celkově č. 116

Saint John’s (Minn.) Atletika
Ben Bartch ze Saint John's (Min.) byl draftován týmem Jacksonville Jaguars

Ben Bartch byl jediným hráčem divize III, který byl během draftu NFL v roce 2020 odstraněn z vedení, protože OT ze Saint John’s (Min.) byl vybrán Jacksonville Jaguars ve čtvrtém kole se 116. volbou.

VÍCE O BARTCHOVI: Saint John’s (Minn.) Ben Bartch byl vybrán Jacksonville Jaguars ve čtvrtém kole draftu NFL

Bartch zapůsobil na týmy svou atletikou a všestranností. Přestože svou kariéru zakončil u Johnnies jako levák, 6 stop-6, 305 liber vážící lajnař odehrál své první dvě sezóny v Saint John’s v těsném závěsu.

Kyle Hinton, Ofenzivní garda (Washburn) – 7. kolo, celkově č. 253

Ofenzivní lajn Washburn z Peoria v Arizoně byl druhým hráčem divize II draftovaným v draftu NFL 2020. Hinton, kterého si Minnesota Vikings vybrala jako 253. celkovou volbu v sedmém kole, bude vypadat jako impozantní přírůstek do útočné řady Vikingů. Během čtyř let ve Washburnu byl čtyřnásobným výběrem pro všechny konference a zahájil posledních 34 zápasů své kariéry. Hinton si také vysloužil ocenění druhého týmu All-American v atletice, když skončil devátý na mistrovství NCAA v hodu závažím.

Sedm top-25 DII týmů padlo v naprosto šílenou sobotu

V top 25 fotbalových DII v této sezóně není nikdo v bezpečí. Zde je to, co vám uniklo, a nejlepší umělci z AFCA Top 25 z 5. týdne fotbalové sezóny 2021 DII.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

podobné příspěvky

Leave a Reply